Zastanów się 2 razy zanim Marcin Żółtko weźmie TWÓJ samochód

Chevy Belair/210 1953 od Nephilim Kustoms

Projekt który trwa od ponad 5 lat. Szczegółowo jest opisany na stronie www.chevycustom.pl

W skrócie, projekt ma swój początek 14 maja 2011 roku, kiedy to Marcin Żółtko z firmy Nephilim Kustoms z Piły (obecny adres warsztatu to ul. Walki Młodych 30, 64-920 Piła), otrzymał pierwszą zaliczkę  w kwocie 30 tys. na budowę kustoma na bazie Chevroleta BelAir 1953. Auto było 4 drzwiowym sedanem w stanie oryginalnym i założeniem było zrobienie z niego 4 drzwiowego kabrioleta z suicide doors, z obniżonym dachem. Nadwozie miało zostać położone na ramie i zawieszeniu od Chevroleta Caprice 1991.

Po 3 miesiącach Marcin Żółtko zwrócił się z prośbą o przelanie drugiej transzy zaliczki w wysokości 15 tys. zł, argumentując swoją prośbę tym, że projektowi nada priorytet i postawi wszystkich ludzi przy nim, żeby go jak najszybciej skończyć. Zaliczka została przelana a projekt trwa do dzisiaj…

Tym samym Marcin Żółtko zmusił mnie (właściciela tej strony) do opisania całej sytuacji i publicznego pokazania jego specyficznego sposobu obsługi klienta. Na dzień dzisiejszy próbuję ugodowo rozwiązać naszą umowę, ale wyżej wspomniany najwyraźniej nie ma zamiaru takiej ugody zawrzeć.

Zanim sprawa trafi na drogę sądową, która w zasadzie jest nieunikniona w tym przypadku, zakładam, że trochę więcej ludzi dowie się o tym warsztacie i jego metodach współpracy, tym bardziej, że sprawa nie rozbija się tylko o mój samochód. Klientów podobnych do mnie jest wielu i postaram się każdy z przypadków o których wiem, opisać na tej stronie (oczywiście za zgodą właścicieli).

 

Poniżej fragment galerii zdjęć z budowy: